Лавровий лист використовується в кулінарії в якості приправи і володіє великою кількістю корисних властивостей. Якщо ти не знаєш, чим саме може бути корисний лавровий лист, ми рекомендуємо тобі звернути увагу на цю статтю.

Представлена нижче інформація мотивує Вас частіше використовувати цю спецію на кухні.

1. Бореться з нервовим напруженням

При спалюванні лаврового листа виділяється дим, що містить компоненти, які надають заспокійливий вплив на наше тіло і розум.

Слідуємо зазначити, що до подібних інгаляцій потрібно ставитися з обережністю, тому що регулярне вдихання такого диму може викликати галюцинації.

Розумний підхід до цієї процедури допоможе Вам перемогти втому і глибше пізнати самого себе.

2. Заспокоює запалення

Біль в спині

Лавровий лист містить евгенол — з’єднання, що представляє собою натуральний протизапальний засіб.

Таким чином, регулярне використання лаврового листа дозволяє заспокоїти запальні процеси у всьому організмі. Особливо це стосується наших суглобів.

3. Захищає імунну систему

Для нормальної роботи всіх органів і систем наш організм потребує різних вітамінах і мінералах. Евгенол, який міститься в лавровому листі є антиоксидантом.

Тому як палений, так і цілий лавровий лист можна використовувати при приготуванні їжі. Рекомендується звернути увагу на цю приправу тим з нас, кого турбує застуда.

4. Допомагає при лікуванні діабету

Діабет

У США було дослідження, в результаті якого фахівці прийшли до висновку, що щоденне вживання 1-3 грамів лаврового листа здатне полегшити ряд симптомів, якими супроводжується діабет 2 типу.

5. Полегшує роботу органів дихання

легені

Лавровий лист дозволяє розкрити дихальні шляхи людини.

З цією метою рекомендується використовувати інгаляції масла лаврового листа. Даний натуральний засіб стимулює виділення мокротиння, звільняючи дихальні шляхи.

Як приготувати це масло? Зверни увагу на наступний рецепт.

Рецепт масла лаврового листа

Інгредієнти

  • 1 чайна ложка лаврового листа (5 г.)
  • 1 склянку олії солодкого мигдалю (200 г.)

Що тобі знадобиться?

Скляна ємність об’ємом 200 мл

Приготування

  • Насамперед необхідно ретельно вимити скляну ємність, яку ти будеш використовувати.
  • Помісти в неї чистий лавровий лист.
  • Додай вказану кількість масла солодкого мигдалю.
  • Щільно закрийте ємність кришкою і дай настоятися засобу 40 днів.
Про користь лаврового масла

Корисно для шкіри

Лаврове масло ідеально підходить для догляду за шкірою. Воно є багатим джерелом вітамінів, мінералів і антиоксидантів, завдяки яким наша шкіра отримує комплексний догляд і увагу.

Крім цього лаврове масло має протизапальні та антимікробні властивості. Це дозволяє підтримувати шкіру в чистоті і охоронити її від впливу вільних радикалів, здатних завдати їй шкоди і викликати передчасне старіння.

Знижує температуру

температура тіла при овуляції

При простудних захворюваннях також рекомендується робити інгаляції з використанням олії лаврового масла. Інша альтернатива полягає у використанні компресів. У цьому випадку компрес просочують лавровим маслом і прикладають його до грудей. Це дозволяє боротися з інфекціями, викликаними застудою.

Завдяки лавровим маслу нам вдається регулювати температуру тіла і стимулювати потовиділення для того, щоб збити високу температуру.

Розслаблює мускулатуру

Лаврове масло скорочує наші судини, викликаючи скорочення мускулатури і розслаблення нервової системи.

Також це властивість лаврового масла корисно для нашого кровообігу.

Таким чином, цей засіб здатний полегшити стан пацієнтів, які страждають на головний біль і мігрень. Крім цього воно полегшує болі в шиї і плечах.

Хороший масаж з використанням лаврового масла допоможе тобі розслабитися і поліпшить самопочуття.

Джерело: steptohealth