Лікар-онколог і хірург Іван Карасьов назвав особливості перстневідноклітинного раку шлунка, який в 55 відсотках випадків виявляється на стадії тотального ураження шлунка. Тобто, коли ймовірність лікування дуже мала.

Злоякісна пухлина дуже швидко утворює метастази. При цьому вона частіше метастазує не в лімфатичні вузли, а в клітковину навколо шлунка, сальник і поширюється по очеревині, у жінок дає местастази в яєчники.

Дана пухлина характеризується тим, що її клітини активно виробляють слиз, яка накопичується і відтісняє клітинне ядро до краю. Саме слизоутворення – основний характерна ознака для агресивних форм раку шлунково-кишкового тракту, тому це і викликає складності в діагностиці.

Читайте також:  Чим порадувати кишківник: продукти для міцного здоров'я

“Оскільки слизова не пошкоджується і немає характерних змін, рак досить важко виявити на ранніх стадіях ні при ендоскопічному, ні при рентгенівському дослідженнях. І до тих пір, поки не з’явиться виразка, або пухлина не розростеться до великих розмірів, не змінюється і самопочуття пацієнта”, – пояснив лікар.