Восени дозріває безліч овочів, фруктів та ягід. Рослинні продукти необхідно додавати до свого раціону, щоб зробити харчування збалансованим і корисним.

Лікар-геріатр, кандидат медичних наук Ельвіра Фісенко нагадала, що саме в холодну пору року організм уразливий для різних інфекцій та вірусів, тому його стан потрібно підтримувати за допомогою натуральних компонентів.

Медик нагадала, що щодня людина повинна вживати щонайменше 500 грамів свіжих овочів, ягід та фруктів. Восени джерелами вітамінів є кабачки, капуста, буряк, обліпиха та шипшина. Із фруктів ідеально підійдуть яблука та виноград.

Для підтримки імунітету та мінімізації ризику загострення хронічних захворювань лікар порадила обмежити споживання червоного м’яса, ковбас та газованих напоїв. Вибір краще зробити на користь риби та дієтичного м’яса, наприклад, індички чи курки.

Таке харчування допоможе не лише наситити організм корисними речовинами, а й перешкодить набору зайвої ваги. У холодну пору року багато людей скаржаться на появу додаткових цифр на терезах.