Садівництво і розведення кімнатних рослин популярне в багатьох країнах світу. Особливо актуальним це заняття стало в пандемію коронавірусу, коли люди виявилися замкнені в своїх будинках. Такі рослини прикрашають будинок і підвищують настрій, але деякі їх види можуть бути небезпечними для людини.

За інформацією Express, в будинках не варто утримувати і розводити мініатюрне дерево Бонсай, так як воно може викликати алергію. Також деякі власники дерев Бонсай страждають від шкірного висипу, свербіння в очах і роздратування носа. Особливо обережними слід бути при обрізанні або поливанні рослини.

Не менш небезпечним вважається англійський плющ. Він може викликати різні шкірні реакції, а у тварин і дітей іноді виникає блювота або діарея, якщо вони його проковтнуть. Аналогічні симптоми викликає диявольський плющ. Власники такого рослини можуть страждати від задухи, набряків, утруднення дихання.

Читайте також:  Чому не можна схуднути лише від фізичних вправ

Небезпечно тримати вдома і довгоквіткову лілію. Ці квіти дуже красиві і часто використовуються для прикраси будинків. Але разом з цим лілії можуть викликати блювоту, млявість, ниркову недостатність або смерть у кішок. При цьому собаки не відчувають негативного впливу довгоквіткової лілії.

Також садівники не рекомендують тримати вдома Сукуленти. Ці рослини дуже популярні, і вони є майже в кожному будинку. Однак вони можуть бути заражені борошнистими червцями-крихітними комахами, від яких важко позбутися. Комахи послаблюють рослини і виділяють липку речовину, яка викликає цвіль.

У список небезпечних для будинку рослин потрапила і пуансетія, яка також відома, як молочай-різдвяник. У цих рослин яскраві і красиві квіти, тому багато хто купує їх для прикраси будинку. Разом з цим молочай-різдвяник може викликати проблеми зі здоров’ям, наприклад, висип. Крім того, рослина несприятливо для кішок і собак – у вихованців воно може викликати блювоту і діарею.

Читайте також:  Здоровий спосіб життя допомагає призупинити старіння