У ряді випадків відмова від борошна та хліба дає оздоровчі ефекти – зокрема, це сприяє зниженню рівня глюкози, покращенню показників холестерину.

Думкою про те, наскільки корисною може бути відмова від борошна та хліба, поділився в інтерв’ю лікар Сергій Длін. Медик зауважив, що таке обмеження асоціюється із певними позитивними змінами у стані організму.

«При відмові від борошна та хліба виникатиме зниження інсуліну, зниження глюкози, поліпшення фракції хорошого холестерину», – уточнив медик.

У той же час, зауважив Длін, абсолютна відмова від хліба недоцільна. Приймаємо, перш за все, відмову від хліба з білого пшеничного борошна – це позитивно позначиться на бактеріальній флорі кишечника, оскільки в такому продукті все одно немає необхідної клітковини і поживних речовин.

Крім того, білий пшеничний хліб містить велику кількість швидких вуглеводів, що підвищують рівень цукру в крові та сприяють активному жировідкладення.

«Краще зосередитись на виборі сортів хліба, які будуть корисні для здоров’я. Так, цільнозерновий хліб сприятиме виробленню у кишечнику хорошої мікрофлори», – поділився рекомендацією Сергій Длін.