Самостійна перевірка артеріального тиску з 35-річного віку може запобігти серцевим ускладненням.

На хвороби серця та системи кровообігу щорічно припадає близько чверті смертей у Великій Британії. З них ішемічна хвороба серця є найпоширенішим типом. Це відбувається, коли артерії звужуються через накопичення жирових речовин уздовж їх стінок, і, якщо їх не лікувати, це може виявитися небезпечним для життя, пише Express.

Хвороба серця у звичайному розумінні відноситься до того, що медики називають ішемічну хворобу серця (ІХС) або, частіше, ішемічну хворобу серця (ІХС).

Ці терміни конкретно означають пошкодження або потенційне пошкодження серця та його симптоми, що виникають внаслідок закупорки або обмеження кровотоку і, отже, постачання киснем, яке воно отримує від однієї або кількох його артерій (коронарних артерій) та гілок, та відрізняють його від інших форм серцевих захворювань. ІХС можна запобігти, і, якщо її не запобігти, вона є виліковним захворюванням за умови, що вона виявлена та вилікована на ранній стадії. Найбільш поширеним фактором ризику серцевих захворювань є високий кров’яний тиск.

Ряд факторів незалежно або разом збільшують або зменшують ризик розвитку ІХС або посилюють його, якщо він вже присутній. Деякі з них успадковані, більшість придбано, і всі вони піддаються зміні чи лікуванню.

Це часто спричиняється факторами способу життя, такими як неправильне харчування, надмірна вага, куріння та недостатня фізична активність, однак ви також можете наражатися на ризик, якщо це відбувається у вашій родині. Раннє виявлення та контроль артеріального тиску, щоб захистити себе від серцевих захворювань. В рамках цього лікар порадив перевіряти артеріальний тиск із 35 років.

«Я б порекомендував вам починати перевіряти свій кров’яний тиск двічі на рік із 35-річного віку за допомогою власного апарату».