Лікарка Ельміра Каширіна розповіла, які солодощі найменш шкідливі для дітей. За її словами, в період новорічних свят батьки не повинні дозволяти своїм чадам вживати більше одного шматка торта або пари цукерок і шматочку шоколаду в день.

Лікарка зазначила, що найменш шкідливими солодощами є мармелад, пастила, сухофрукти і зефір, основою для якого став агар-агар. Невелика кількості шоколаду допустимо лише в першій половині дня. За словами лікарки, діти від року до чотирьох років не потребують додаткових ласощів, так як всі потрібні вуглеводи надходять в їх організм з каш та іншої їжі, що входить у звичайний раціон.

Читайте також:  Нові рекомендації щодо застосування аспірину для профілактики серцево-судинних захворювань

До того ж через солодощі страждає імунна система, а смакові добавки можуть стати причиною алергічної реакції. Ельміра Каширіна підкреслила, що формування всіх харчових звичок і залежностей відбувається в ранньому віці, а тому батькам важливо привчити дитину до правильного харчування. В період новорічних свят необхідно дозволяти дитині не більше пари цукерок, трохи шоколаду одного шматка торта.

Крім іншого, лікарка відзначила важливість свіжого повітря. Час, витрачений на прогулянки з дітьми від 0 до 3 років, обмежується лише можливостями батьків. Найчастіше це займає від 40 хвилин до 2 годин, при цьому, взимку гуляти можна, якщо температура не падає нижче -15°C. Що стосується більш старших дітей, їм на свіже повітря варто виходити на 2-3 години в день вранці і ввечері.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News