Коронавірус продовжує заражати людей по всьому світу, в деяких випадках це відбувається повторно. Інфекція як і раніше забирає життя людей, при цьому ризик смерті від COVID-19 може бути збільшений в кілька разів.

За даними дослідження американських центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC), при зараженні коронавірусом невакциновані вмирають в 11 разів частіше, ніж щеплені. Про це повідомляє газета The Hill, у розпорядженні якої є дані про виконану роботу.

Всього в експерименті взяли участь 600 тис. осіб, які заразилися COVID-19. З’ясувалося, що ті, хто не поставив щеплення, в більш ніж 10 разів частіше потрапляли в лікарню з важкими формами захворювання. Крім того, люди не пройшли вакцинацію в 4,5 рази частіше заражаються коронавірусом.

“CDC продовжить робити все, що в наших силах, щоб збільшити показники вакцинації по всій країні, працюючи з місцевими громадами і довіреними посланцями, а також надаючи консультації з питань впевненості у вакцинах, щоб люди мали інформацію, необхідну для прийняття усвідомленого рішення”, – розповіла директор CDC Рошель Валенскі.