Терапевтка назвала причини метеозалежності і способи її перемогти.

У медицині метеозалежність не використовується, як діагноз. Але медики не заперечують вплив погоди на самопочуття людей.

Як пояснює лікарка-терапевтка Віра Терьохіна, причини такого впливу можуть бути різні. У 10% – це спадковий фактор, що передається по жіночій лінії. В цьому випадку, лікування носить симптоматичний характер. Рекомендується оберігати себе від різких перепадів температури.

Більш широке охоплення метеозалежності займає при судинних захворюваннях. У цьому випадку людина відчуває незручності при перепадах тиску. Спостереження у профільного фахівця і адекватне лікування позбавить вас від цієї проблеми.

Але найширша аудиторія метеозалежних – люди, які втомили свій організм протягом життя. Родові травми, виразка шлунка, ожиріння і «старі рани» з готовністю заявляють про себе при змінах погоди, до дощу або до морозу. У цьому випадку лікар рекомендує пройти повне діагностичне обстеження, залікувати хронічні захворювання і більше не звертати уваги на погодні зміни.

Читайте також:  Дерматолог назвала вітаміни, дефіцит яких веде до випадання волосся

Та ж рекомендація відноситься і до метеозалежності у дітей, які, зазвичай, отримують її при проблемному протіканні вагітності. Дивно, але вчені довели, що недоношені і переношені діти нерідко реагують на погоду. Для того, щоб позбутися від цієї проблеми потрібно акуратно, але наполегливо, займатися загартовуванням дитини під наглядом педіатра.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News