COVID-19 має ряд характерних ознак, схожих на симптоми застуди та грипу. Стало відомо про їх основні відмінності.

Поразка горла через зараження коронавірусною інфекцією багатьом нагадує стан при ангіні, ГРВІ та грипі. При цьому особливістю COVID – 19 фахівці називають посилення хворобливості в області горла в нічний час доби – через це деякі пацієнти скаржаться на безсоння.

Також хворі COVID-19 можуть відчувати відчуття печіння і свербіння, а також майже постійний дискомфорт і відчуття клубка в горлі, пише Kleo. Якщо порівняти подібні ознаки зі звичайними респіраторними інфекціями, то при наявності останніх людина відзначає особливий біль при ковтанні.

Читайте також:  Оніміння рук уві сні може вказувати на патологію

Експерти стверджують, що тепле пиття часто допомагає при болю в горлі, спровокованої коронавірусом. Однак, наприклад, при ангіні, під час пиття біль стає тільки сильніше.

Крім того, якщо мова йде про коронавірус, то біль в горлі у пацієнтів проявляється не відразу. У більшості випадків інфіковані скаржаться на такий симптом лише на третю-п’яту добу, кажуть фахівці.

За їх словами, середній показник тривалості болю в горлі при COVID-19 становить від трьох до п’яти днів. Деякі пацієнти повідомляли, що біль, першіння і клубок у горлі вони відчували протягом 10 днів.