Очолили список перерахованих лікарем продуктів, які “отруюють” кишечник, ковбасні вироби, повідомляє видання Focus (Німеччина).

Терапевт Томас Фрілінг вказав на продукти, вкрай негативно позначаються на стані кишечника, його бактеріальної флори.

Перераховуючи їх, він закликав виключити з повсякденного харчування різні ковбаси, особливо копчені. За словами Фрілінга, ці продукти “визнані канцерогенами і значно збільшують ризик розвитку раку кишечника”.

В цілому, каже лікар, кишечник “отруює” велику кількість червоного м’яса в раціоні. Він заявив про необхідність його вживання в кількості не більше 500 г на тиждень.

Також шкодять кишковому тракту високі дози цукру. Медик з Німеччини попередив, що вони сприяють зростанню рівня шкідливих бактерій, що витісняють корисні.

Читайте також:  Позбутися від головного болю і мігрені допоможуть 7 продуктів

Крім того, «отруйними» кишечник продуктами є «погані жири». Лікар рекомендує не використовувати маргарин, мінімізувати споживання майонезу. Їх переробка робить навантаження на кишечник небезпечно високою, зазначив фахівець.

“Кращими інгредієнтами для слизової оболонки кишечника є клітковина, яка міститься в бобових і овочах, а також банани, риба, картопля в мундирі, чорний хліб”, – поділився думкою німецький терапевт.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News