ГоловнаНовини Здоров'яЛікар зробив сам собі колоноскопію з співчуття пацієнтам

Лікар зробив сам собі колоноскопію з співчуття пацієнтам

Одну з самих страшних процедур – колоносокпію – самостійно виконав собі ж проктолог з Шанхаю Фенг Чжо. Лікар пояснив вчинок тим, що йому хотілося краще розуміти своїх пацієнтів.

колоноскопія

Колоноскопія являє собою дослідження товстої кишки, яке здійснюється за допомогою ендоскопа з діаметром вказівний палець, що вводиться в задній прохід. Цей метод є найбільш ефективним засобом діагностики раку товстої кишки, але багато пацієнтів сприймають його як тортури.

Доктор Фенг Чжо став пацієнтом для самого себе, провівши 15-хвилинний сеанс колоноскопії. Проктолог заявив, що його експеримент не потрібно вважати ексцентричною витівкою. За словами лікаря, він прийняв рішення про процедуру після довгих роздумів.

Зазвичай пацієнтам, яким призначається колоноскопія, призначають для зняття дискомфорту седативні препарати. Але тим, хто проходив цю процедуру, добре відомо: це дуже боляче! Доктор Фенг Чжо опублікував свій звіт після виконаної колоноскопії, в якому закликав колег дотримуватися максимальної обережності при її проведенні, а також рекомендував використовувати кращі проносні.

Джерело: MedikForum