Кава є одним з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Однак дієтологи переконані, що не всі його види можуть принести користь для організму.

“Найшкідливіша кава – це кава з великою кількістю шкідливих добавок”, – заявила дієтологиня Ліза Янг. За її словами, мова йде про збиті вершки, шоколад і цукор.

Інший лікар-дієтолог Ліза Х’ю порівняла подібні напої з коктейлями. “Молоко незбиране, вершки з молоком, вершки, збиті вершки, цукор, сиропи, ароматні сиропи здатні додати багато додаткових калорій, жирів і цукру”, – наводить її слова видання EatThisNotThat!. “Багато людей п’ють каву, думаючи про нього просто як про кофеїн, а не про те, що він містить стільки ж калорій, скільки їжа або десерт”, – додала експерт.

“Найгірший кавовий напій, який ви можете замовити, – це фраппучіно», – вважають опитані виданням дієтологи. Доктор Кайлі Іванір пояснила, що цей напій багатий вуглеводами і жирами через всіх доданих інгредієнтів, таких як сиропи, збиті вершки, креми і навіть крихти печива.

Іванір розповіла, що специфічне поєднання інгредієнтів у складі фраппучіно, які вона називає солодкими жирами, роблять вживання цього напою харчовою катастрофою.

“Солодкий жир або поєднання цукру і насичених жирів шкідливо з двох причин”, – зазначила дієтологиня. Так, за її словами, це згодом призводить до збільшення тяги до цукру. “Вони буквально зламують наші центри контролю апетиту”, – попередила медик. “Солодкі жири також призводять до інсулінорезистентності та метаболічного синдрому”, – додала Іванір.