Безсоння є досить поширеною проблемою, з якою хоча б раз стикалася кожна людина. Поганий сон і його недолік негативно впливають на здоров’я, особливо на нервову систему. У зв’язку з цим лікар дав кілька порад, як швидше заснути.

Не змушуйте себе спати

Перша порада – не варто всіма силами намагатися заснути. Замість цього можна відволіктися на що-небудь, налити води, почитати і спробувати розслабитися.

Використовуйте лаванду

За словами доктора Етеріджа, який отримав докторську ступінь з медичної хімії в Імперському коледжі в Лондоні, лаванда використовувалася в якості снодійного протягом багатьох століть. Вона відмінно розслабляє, тому людина швидше засинає.

Діліться проблемами з близькими

Щоб позбутися від занепокоєння і тривожних думок, потрібно протягом дня ділитися своїми проблемами з близькими людьми. Це може поліпшити сон, пише Express.

Займайтеся спортом

Справитися з безсонням можуть допомогти і регулярні фізичні вправи. Під час тренування виділяються “гормони щастя” – ендорфіни, а рівень стресу і тривожність знижуються.

Приділіть собі час перед сном

Також важливо виділити для себе трохи часу перед сном. Наприклад, протягом 10 хвилин можна займатися чимось, що подобається і розслабляє.