Дослідження причин, що визначають різницю в старінні людей, дозволило вченим сформувати пул звичок, які негативно позначаються на організмі людини і ведуть до його прискореної деградації.

Вчені констатували, що однією з найпоширеніших помилок, що ведуть до погіршення стану організму і, відповідно, до його старіння, є виключення зі свого раціону жирів. Сьогодні цим харчовим інгредієнтом лякають багатьох – жировмісні продукти часто називаються фактором підвищеного холестерину в крові. Але фахівці наголошують: різноманітні жири, як рослинного, так і тваринного походження в помірній кількості просто необхідні повноцінній фізіології людського тіла.

Також причиною раннього старіння може стати звичка стримувати емоції, не висловлювати відкрито своєї радості або не ділитися з ким-то випробуваними негативними почуттями. Подібна риса руйнівна для психіки і може сприяти розвитку хвороби Альцгеймера.

Крім того, додали експерти, важливо досить спати і відпочивати, відволікатися від рутинних справ. Іншим аспектом є соціальна ізоляція. Спілкування дозволяє підтримувати мозок людини в хорошій формі тривалий час, так як стимулює формування і зростання новий нейронів.

Нарешті, серйозним провокатором передчасного старіння є куріння.

Джерело: МедікФорум