Дійсно, доглянута шкіра рук і красиві, здорові нігті не тільки надають впевненість їх власниці, а й допомагають скласти гарне враження про неї.

Першим кроком до красивих рук і нігтів є якісний крем для рук і хороший засіб для пом’якшення кутикули. Крем повинен бути в міру жирним, надавати живильну і зволожуючу дію, швидко вбиратися і давати тривалий ефект. Що стосується кутикули, то доглядати треба не тільки за мембраною біля нижньої частини нігтьової пластини, а й за шкірою по обидві сторони від нігтя. Суміш для догляду можна зробити навіть вдома. Для цього буде потрібно 15 мл олії жожоба і 10 мл олії з виноградних кісточок. У суміш масел додається 1 капсула вітаміну Е і пара крапель ефірного масла лимона.

Далі слід убезпечити руки від впливів зовнішніх негативних факторів. Не нехтуйте рукавичками в холодну пору року, захисними засобами з UF-фільтром в теплі. І заведіть звичку надягати гумові рукавички під час прибирання, прання і миття посуду.

Обмежте використання кольорових лаків. Віддайте перевагу засобам по догляду за нігтями з глянцевим ефектом. І зведіть нанівець використання ацетону, засобів для зняття лаку і спиртових засобів для дезінфекції шкіри рук.

Доглядайте за руками і нігтями, влаштовуючи спа процедури: ванночки, маски і притирання, які будуть доглядати за шкірою, зміцнювати нігті, запобігати пожовтінню, шаруватістю і зараженню грибком.

Важливо працювати над проблемою не тільки зовні, але і зсередини. Забезпечте собі збалансоване харчування з продуктами, багатими вітамінами А, Е, С, каротином, насиченими кислотами, білком, селеном, кальцієм та іншими корисними речовинами, що забезпечують здоров’я шкіри і нігтів.

Уникайте стресів, висипайтеся і не забувайте консультуватися з лікарем. Адже зовнішні проблеми можуть бути сигнальними звіночками внутрішніх захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІТАМІНИ ДЛЯ НІГТІВ

ДИВОВИЖНІ ФАКТИ ПРО ВОЛОССЯ І НІГТІ

ДІАГНОСТИКА ЗДОРОВ’Я ПО НІГТЯХ