Лікарі попереджають, далеко не всі з напоїв, які люди вживають, є корисними. Крім того, деякі з них можуть завдати шкоди здоров’ю. Фахівці назвали п’ять з них, про які краще назавжди забути.

В першу чергу лікарі радять виключити зі свого раціону солодкі газовані напої. За їх словами, вони є джерелом не тільки проблем із зайвою вагою, але і провокують дуже серйозні захворювання, такі, як цукровий діабет, порушення в роботі серцево-судинної системи, шкірні недуги, а також гінекологічні та урологічні хвороби.

Гастроентеролог пояснює, навіть у маленькій банці об’ємом 0,33 літра може міститися від 6,5 до 8 шматків цукру, а це основне джерело швидких вуглеводів, найсильніше впливають на дітей.

Не слід часто пити і несолодкі газованої води. Що міститься в них вуглекислий газ разом з втамуванням спраги принесе подразнення слизової шлунка, спровокує вироблення кислоти і викличе здуття кишкового тракту, а також порушить його моторику.

Соки з пакетів теж не кращий засіб для втамування спраги. Частіше в складі цієї продукції не міститься натуральних вітамінів, а більшість компонентів шкідливі для здоров’я.

Продовження на наступній сторінці: 1 2