Експерти розповіли, що може зробити благотворний вплив на здоров’я курців. Вони назвали два продукти для очищення легенів, які показали найпозитивніший ефект.

Вчені провели дослідження, бажаючи з’ясувати, які продукти харчування можуть поліпшити здоров’я курцям. Для цього фахівці опитали велику кількість людей, що мають тривалий стаж вживання тютюнової продукції. Після опитувань учасників, експерти склали перелік продуктів, які люди з пагубною звичкою їдять найчастіше, і зіставили отримані дані з показниками здоров’я.

У підсумку з’ясувалося, найкраще для очищення легенів є помідори і яблука. Ці овочі та фрукти частково нівелюють руйнівний ефект від проникнення в живі тканини шкідливих речовин з сигарет.

Науковці також зазначили, якщо не виділяти окремо яблука і помідори, в цілому вживання в їжу фруктів і овочів також позитивно впливає на здоров’я легенів і всього організму. Важливою ж умовою є, щоб ці продукти з’їдалися в не переробленому вигляді.

Раніше експерт з Великобританії Марк Ланіадо висловився про вплив куріння на чоловічу гідність в інтерв’ю зарубіжному виданню Mirror.