Зарубіжні медики представили увазі 6 продуктів для поліпшення роботи підшлункової залози. Однією з рекомендацією є вживання багатої флавоноїдами цвітної капусти.

Підшлункова залоза є важливою частиною травної системи. Ферменти, що виділяються нею, беруть участь в розщепленні вуглеводів, білків і жирів. У свою чергу збої в роботі чреваті панкреатитом, панкреонекрозом, кістами і пухлинами, як доброякісними, так і злоякісними.

Зазначені 6 продуктів дозволяють підтримати здоров’я важливого органу. Зокрема, рішенням є часник, який є природним антибіотиком, що підвищує імунітет шляхом відновлення тканин різних внутрішніх органів, в тому числі підшлункової залози.

Куркума в свою чергу має протизапальні властивості, що допомагає зменшити біль, викликану відчуттям печіння. Більше того, спеція також стимулює вироблення інсуліну, тим самим запобігаючи ризику розвитку діабету.

Багатий вітаміном В і залізом шпинат не гірше справляється з поставленим завданням, діючи одночасно як протираковий засіб.

У цьому ж списку кольорова капуста та інші овочі сімейства хрестоцвітних, всі ці продукти захищають від онкологічних захворювань. Суть дії полягає в забезпеченні організму флавоноїдами, які допомагають зміцнити механізм детоксикації організму.

Червоний же виноград містить потужний антиоксидант – ресвератрол, що дозволяє не тільки зменшити симптоми панкреатиту, але і знищити ракові клітини зазначеного органу. Не менш важливий продукт – солодка картопля, що знижує ризик розвитку раку підшлункової залози до 50%.