ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі повідомили, які хвороби загострюються через холоди

Лікарі повідомили, які хвороби загострюються через холоди

Різке осіннє похолодання може провокувати загострення ряду хвороб, попереджають лікарі. Холоди, які настали здатні привести до загострення практично всіх хронічних захворювань, повідомив лікар-терапевт Олексій Водовозов.

Осінь

Водовозов розповів, що в першу чергу від дії холодного повітря страждає дихальний апарат, а у зв’язку з ним – і серцево-судинна система.

«Охолодження викликає спробу зігрітися. Люди закривають вікна, вмикають обігрівачі… брак свіжого повітря і задуха погано впливають на роботу серця», – пояснив експерт.

Крім того, холод негативно впливає на суглоби. За словами Водовозова, різке зниження температури повітря сприяє загостренню хронічних хвороб опорно-рухового апарату.

У свою чергу, доктор медичних наук Олександр Карабіненко повідомив, що найчастіше в холодну погоду загострюються простудні захворювання: всілякі ГРВІ, ангіни, хронічні недуги дихальних шляхів. Вчений порадив захищатися від переохолодження: тепло одягатися і пити корисні напої, котрі зігрівають організм.

Читайте також:  Популярний продукт виявився ефективним засобом від болю в спині

«Можна спробувати трав’яні добавки, варення, лимон або імбир. Але важливо не забувати: імбир протипоказаний при цирозі печінки, виразковій хворобі шлунка і гастриті, а також при підвищеному артеріальному тиску, ішемічної хвороби серця, частих кровотечах», – нагадав експерт.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News