Деякі люди часто скаржаться на те, що у них мерзнуть ноги або руки. Медики розповіли, як можна позбутися від цієї проблеми.

За словами експертів, проблема пов’язана з поганою циркуляцією крові. Низькі температури роблять існуючу проблему тільки яскравішою, наприклад, взимку або восени. Адже тоді судини звужуються швидше. Для того, щоб усунути проблему, слід носити більш вільний одяг. Так, замість рукавичок краще носити рукавиці, взуття не повинне бути занадто тісним. Так буде утворюватися теплий повітряний прошарок, який буде зігрівати.

Також можна вживати гостру їжу, яка розширить судини і поліпшить циркуляцію, а також збільшить загальну температуру тіла. Крім того, деякі продукти багаті корисними для судин елементами. Наприклад, в перці багато вітаміну А і С.

Алкоголь не буде вашим помічником в зігріванні, людина просто менше відчуває холод. Також краще відмовитися від сигарет і кофеїну.

Корисними для людей з холодними руками і ногами будуть риба, зелені листові овочі, продукти і БАДи з риб’ячим жиром, ніацин, залізом. Вони допомагають розширити судини. Необхідно підтримувати баланс води в тілі, вона важлива для повноцінного процесу кровообігу. Лікарі запевняють, що зневоднення взимку помітне рідше, тому треба пити навіть тоді, коли немає сильної спраги. Обов’язково включіть в своє життя рух – більше ходіть або займіться спортом. Це допоможе не тільки позбутися від холодних рук і ніг, але і привести фігуру в порядок.

Джерело: 7mednews