«Забиті» артерії вказують на ішемічну хворобу серця, заявляють медики. Серед симптомів фахівці назвали в тому числі порушення ерекції у чоловіків і згортання складок вух.

Повторювані больові відчуття в нижній частині спини можуть бути викликані погіршенням кровотоку. Слідом за цим можливе утворення спинних гриж, а також защемлення нервових закінчень в хребцях. Спостерігаються проблеми з литковою частиною ніг, які можуть бути викликані розвиваються атеросклерозом. Водночас, дискомфорт, що відчувається в стопах, слід пов’язувати з надмірною кількістю шкідливого холестерину.

Погіршення наповнюваності артерій кров’ю спостерігається у осіб, котрі надмірно захоплюються алкоголем або курінням. Медики звертають увагу на незвичайний симптом, який також вказує на розвиток ішемічної хвороби серця. Зміна форм вушних раковин, що супроводжується згортанням складок, проходить по діагоналі до нижнього краю мочки органу слуху від вушного каналу.

Поряд з цим, в список небезпечних симптомів включили еректильну дисфункцію у чоловіків середнього і літнього віку, так як “забиті” артерії, що знаходяться в області таза, мають знижений кровотік. В даному випадку потрібна допомога профільних фахівців.