Згідно з результатами метааналізу, що охоплює існуючі дослідження, у людей, які регулярно їдять темний шоколад, показники загального холестерину та «поганого» холестерину нижче, ніж у інших. Про це розповіла лікар Дебора Лі.

Відомо, що харчування відіграє велику роль у регулюванні рівня холестерину. Причому одні продукти знижують показники холестерину, інші – навпаки, підвищують.

Для зниження рівня холестерину в крові доктор Дебора Лі з Dr Fox Online Pharmacy порадила їсти темний шоколад. Справа в тому, що в такому шоколаді багато сухих речовин какао, які відрізняються антиоксидантними властивостями. Крім того, какао містить велику кількість флавоноїдів, корисних для організму.

Читайте також:  Ці гарячі напої позбавлять вас від холестерину

Також у науковій статті 2011 року, опублікованій у Європейському журналі клінічного харчування, зазначалося таке. Люди, які регулярно вживали темний шоколад, загальний холестерин і «поганий» холестерин значно знизилися.

Крім того, відомо, що темний шоколад позитивно впливає на артеріальний тиск і функції ендотелію (клітинної стінки). За рахунок цього він здатний зменшити ризик розвитку хвороб серця.

Оптимальна кількість темного шоколаду на день, за словами лікаря, – це лише 1-2 квадратики.