Таке поширене явище як шум у вухах може бути симптомом серйозних захворювань.

Шум у вухах є вагомою причиною запланувати візит до лікаря. Про це повідомляють експерти порталу Медицина 2.0.

Як стверджує медична статистика, шум у вухах періодично чує десята частина усіх жителів Землі. Причини і фактори його виникнення можуть бути різноманітні.

Запалення

Шум у вухах може може бути викликаний попаданням води або сторонніх дрібних предметів. Або ж це може бути ознакою вушної пробки. Ще шум у вухах викликають аденоїди.

Зверніться до ЛОРа, який проведе діагностику і зможе встановити, що викликало неприємний симптом.

Захворювання судин

Захворювання судин може викликати шум у вухах. При цьому не тільки можуть виникнути шумові відчуття, але і звуки пульсації.

Такі відчуття можуть відчувати люди, схильні до гіпертонії або страждають на атеросклероз. Іноді шум виникає, якщо підвищується артеріальний тиск. Однак, щоб встановити точну причину потрібно звернутися до лікаря.

Остеохондроз

Шийний остеохондроз, від якого залежить кровообіг і нервові закінчення людського тіла, може стати причиною шумових відчуттів. Остеохндроз негативно впливає на роботу мозку, так як приплив крові до нього обмежений.

В результаті виникають відчуття шуму у вухах. Таким людям рекомендовано відвідувати масажиста, а також розминати шийні хребці за допомогою гімнастики.

Крім цих симптомів шум у вухах може виникнути через стресового стану, деякі емоційні моменти, які також впливають на стан людини.

Джерело: Обозреватель