Експерти в області харчування називають ідеальним продуктом для зниження рівня цукру в крові морські водорості – їх споживання не тільки перешкоджає розвитку гіперглікемії, але також має ряд інших оздоровчих ефектів.

У публікації видання Blood sugar фахівці розповіли, чому водорості можуть вважатися ідеальним продуктом для зниження високого рівня цукру в крові. За їх словами, один з компонентів цих “морських овочів” – фукоксантин – має властивість покращувати дію природних механізмів контролю цукру в крові.

“Інша речовина цього рослинного продукту, альгінат, перешкоджає стрибкам цукру в крові. Він уповільнює всмоктування глюкози в кровотік”, – поділилися експерти.

Вони вказали на універсальність водоростей – цей продукт може використовуватися в різноманітних стравах. Говорячи про корисний вплив продукту на здоров’я, вчені відзначили його здатність покращувати захист організму від серцево-судинних патологій: це відбувається за рахунок того, що водорості скорочують концентрацію «поганого» холестерину (ЛПНЩ).

“Речовини морських водоростей фукоїдани можуть запобігати згортанню крові так само ефективно, як антикоагулянтні препарати”, – доповнили вони список корисних ефектів продукту.

Джерело: Food.News