Є багато способів, якими ми псуємо текстуру волосся, що призводить до його погіршення і випадання. Нерідко ми несвідомо ушкоджуємо свої локони повсякденними звичками.

Ось список речей, яких фахівці-трихологи не рекомендують робити для збереження густоти волосся.

Мити дуже часто. Часте миття шампунем може серйозно пошкодити волосся. Велика кількість хімікатів, що містяться в них, змивають натуральні олії зі шкіри, що робить їх сухими, тьмяними та слабкими від коріння.

Наносити кондиціонер на шкіру голови. Волосся поле миття важливо кондиціонувати – це допомагає зберегти їх структуру і гладкість, робить їх краще захищеними від пошкоджень. Але кондиціонер завжди слід наносити строго на волосся, оскільки його нанесення на шкіру голови закупорює її пори та погіршує кровопостачання. В результаті волосяні цибулини слабшають і волосся випадає.

Довго тримати волосся стягнутим. Збирати волосся в пучки або хвіст дуже зручно, особливо якщо дуже жарко, але це шкодить локонам. Тривале стягування послаблює його коріння і ушкоджує шкіру голови. Тим, хто звик до зібраного волосся, потрібно час від часу розпускати його і давати відпочити.

Часто розчісувати. Надмірне розчісування робить коріння слабким і призводить до випадання великої кількості волосся.

Розчісувати мокре волосся: Така звичка призводить до ламкості та випадання волосся, а також послаблює коріння. Дайте волоссю висохнути природним чином протягом деякого часу, а потім делікатно розчешіть його гребінцем з рідкими зубами. До цього моменту краще користуйтеся пальцями.