У п’ятницю, 30 жовтня, компанія Reverse Factor, яка допомагає людям запобігти раку молочної залози за допомогою правильного харчування, провела семінар в Zoom. Засновник компанії Каран Каккад разом з онкологом і хірургом, доктором Пувамма розповіли учасникам сесії про ознаки злоякісної пухлини і спосіб боротьби з нею.

Щоб виявити рак на ранній стадії жінкам після 40, необхідно раз на рік проходити мамографію. Причинами розвитку можуть бути безліч факторів: ожиріння, постійний стрес, недолік фізичної активності. Однак Каран Каккад запевнив, що правильне харчування може цьому запобігти, повідомляє The Free Press Journal.

Він згадав клітковину як головний елемент в раціоні, який допомагає боротися з раком. Фахівець рекомендував їсти зелені листові овочі, а також волоські горіхи, насіння чіа і гарбузове насіння.

Лікар також сказав, що цибуля і часник мають цілющі властивості і відіграють велику роль у боротьбі з раком легенів і нирок. Каккад додав, що слід уникати продуктів, які підвищують цукор, зокрема, енергетичні та газовані напої, так як вони живлять ракові клітини.