Алкоголь є “отрутою” для вашого тіла і може викликати похмілля на наступний день. Лікарка Зої Вільямс пояснила, що алкоголь може зневоднювати вас, викликати навантаження на печінку і виробляти більше кислоти в крові. Ось кілька продуктів, які можуть допомогти.

Найкращі продукти та напої, рекомендовані лікарем, – це яйця, банани та кока-кола.

Яйця

Є наукова причина, чому ваше тіло може жадати смаженого яйця вранці після свята.

“Ацетальдегід-один з найгірших побічних продуктів метаболізму алкоголю, тому цистеїн, що міститься в яйцях дійсно може допомогти полегшити нудоту і головний біль, допомагаючи вашому організму більш ефективно засвоювати алкоголь”.

Читайте також:  Доведено: відеоігри роблять розумнішими

Кока-кола

Лікарка пояснила, що не є прихильником кока-коли, проте похмілля створює виняток, так як цей популярний напій може допомогти.

Важливо прислухатися до свого тіла:

“Зазвичай, коли у вас дійсно похмілля, у вас часто виникає тяга, і непогано було б прислухатися до неї, тому що вона дає вам уявлення про те, що потрібно вашому тілу. Через низький рівень цукру в крові ви можете відчувати себе втомленим, тому, можливо, саме тому ви хочете чогось, що швидко підніме рівень цукру в крові, наприклад, солодкої коли”.

Банани

Алкоголь – сечогінний засіб, який може викликати зневоднення. Організм може втратити багато солей. Калій – одна з солей, які містяться в крові, і банани допоможуть заповнити нестачу.

Читайте також:  Ходьба покращує здоров'я, навіть якщо займає хвилини