Екзотичний фрукт авокадо став справжнім феноменом нашого часу – “суперфуд”, придбавши небувалу популярність не тільки в кулінарії.

Як повідомляє ВВС, авокадо вживали в їжу тисячі років, але лише зараз він став популярний, особливо, серед молоді.

За даними Міжнародного торгового центру, імпорт світового запасу авокадо в 2016 році склав 4,82 млрд дол. США, збільшившись за попередні чотири роки на 21%.

Наприклад, хірург із Лондона розповів, що у нього була така кількість пацієнтів, які різалися, видаляючи кістку авокадо, що медперсонал клініки назвав травму “долонею авокадо”.

Зростанню популярності авокадо допомогли безліч чинників. Один із них це його екзотична історія походження. До того ж у соціальних мережах і в рекламі постійно використовували зображення авокадо.

Дослідниця Джессіка Лоер з Університету Аделаїди в Південній Австралії пояснила, що така раптова популярність має як плюси, так і мінуси. Перш за все, якщо продукт походить з країни, яка розвивається, а попит на нього злітає в розвиненій країні.

З іншого боку, виробництво такого продукту створює нові робочі місця, привертає увагу до регіону, досліджує можливості працевлаштування в певному регіоні і сприяє біологічному різноманіттю.

На думку гендиректора Всесвітньої організації авокадо Ксав’є Екігуа, такий продукт як авокадо продавати нескладно. Він – смачний, поживний і є прекрасним замінником білкової їжі для вегетаріанців.

Джерело: Обозреватель