У період святкування Нового року багато хто дозволяє собі їсти солодкого більше, ніж належить. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна попередила любителів популярного десерту про його серйозну шкоду.

За словами Соломатіної, часто солодощі, особливо шоколад, стають причиною алергії. Лікарка не рекомендує давати його дітям у віці до семи років. Велика його кількість призводить до сильного навантаження на печінку.

Дієтологиня пояснила, що замінники какао-масла роблять з шоколаду небезпечну «хімічну бомбу». У зв’язку з цим вона радить відмовитися від солодощів з трансжирами. Соломатіна підкреслила, що пальмова олія також погано засвоюється організмом, повідомляє «Вечірня Москва».

Читайте також:  Уникнути небезпечних наслідків недосипу допоможе просте правило

Дієтологиня вважає, що шоколад з подібними компонентами може сприяти ризику розвитку судинних захворювань, атеросклерозу і появи тромбів. Вона уточнила, що такі солодощі здатні підвищити «поганий» холестерин в організмі і спровокувати відкладення солей в суглобах.

Соломатіна пояснила, що при покупці солодощів слід уважно вивчати склад і вибирати продукт, що містить лише натуральні інгредієнти. Крім того, вона радить віддавати перевагу темному шоколаду. Дієтологиня попередила, що потрібно пам’ятати і про кількість з’їденого. Так, доросла людина може з’їдати близько десяти грамів шоколаду в день. Норма дитини в два-три рази менше.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News