Раптове бажання з’їсти якийсь продукт говорить про те, що в організмі відбувається дефіцит вітамінів і корисних елементів, які він намагається заповнити. Коли вам захотілося з’їсти щось кисле, то це означає, що організм відчуває порушення кислотності і намагається за рахунок цього його відновити.

Тяга до солоного говорить про синдром втомлених надниркових залоз, який може супроводжуватися втомою і порушенням сну. У такому випадку людині, можливо, потрібно підтримати електроліти.

Якщо дуже хочеться солодкого, в організмі відбувається бактеріальний ріст – кандидоз. У цьому моменті рекомендується звернути увагу на наявність молочниці, сказала нутриціолог Олена Степанова.

При нестачі кальцію в організмі, іноді з’являється бажання з’їсти крейду, сказала фахівчиня, а при порушеннях роботи підшлункової і нестачі жирів виникає потреба в жирній їжі.

Степанова зазначила, що неконтрольований апетит говорить про гормональний збій. В цьому випадку відбувається порушення роботи гормонів, які відповідають за насичення і апетит. Для того, щоб стабілізувати цей процес, в першу чергу, потрібно нормалізувати сон, уклала Степанова.