Багато людей навіть не здогадуються про те, що рисовий відвар є джерелом поживних речовин високої якості. Він володіє цілим рядом корисних властивостей, які позитивно позначаються на здоров’ї всього організму. Пропонуємо дізнатися більш докладно.

Рисовий відвар можна отримати двома відомими способами. Перший з них – просто взяти закипілий рис і зцідити воду в окрему ємність, в результаті отримавши крохмальний відвар. У другому випадку рис не видаляти, а дати йому кипіти разом з водою до повного розчинення в рідині. Такий рисовий відвар чудово справляється з діареєю, у тому числі викликаною гастроентеритом або холерою.

Якщо взяти за звичку регулярно випивати склянку рисового відвару, то з часом можна буде спостерігати значні покращення в стані здоров’я. Приготуйтеся дізнатися про тих позитивних зрушеннях у своєму самопочутті, які не забаряться проявитися при прийомі диво-еліксиру.

7 дивних причин регулярно пити рисовий відвар
Сприяє запобіганню запорів

Рисовий відвар багатий клітковиною, яка добре відома своєю здатністю покращувати стан кишечника, допомагаючи йому регулярно спорожнятися. Наявність крохмалю в напої дозволяє розвиватися в шлунку корисним бактеріям. А, як відомо, здорова мікрофлора – запорука відмінного здоров’я і гарного настрою.

Є хорошим джерелом енергії

Рисовий відвар – прекрасне джерело вуглеводів, які забезпечують нас енергією. Людський організм вимагає чималої кількості вуглеводів для того, щоб вироблялося досить енергії. Якщо випивати склянку рисового відвару з ранку, це дасть відмінний заряд бадьорості на цілий день. Також можна випити склянку відвару при перших ознаках втоми, або в умовах нестачі енергії.

Ефективно справляється з вірусними інфекціями

Рисовий відвар можна сміливо використовувати в якості природних ліків при лікуванні жару. Він володіє дивовижними властивостями забезпечувати організм відсутньої рідиною і необхідними поживними речовинами. Цей засіб в рази прискорить процес одужання, а це означає, що хворий зможе повернутися до свого звичайного життя набагато швидше, ніж зазвичай.

Пом’якшує симптоми діареї

Рисовий відвар відмінно зарекомендував себе в якості дієвих домашнії ліків в лікуванні діареї. Крім того, він абсолютно безпечний для дітей і навіть немовлят, адже саме вони найбільш уразливі для шлункових інфекцій. Згідно з останніми дослідженнями, рисовий відвар добре справляється зі зменшенням діареї у немовлят.

Запобігає раку

Вживання рисового відвару на постійній основі робить організм настільки сильним, що той може протистояти безлічі серйозних захворювань, включаючи рак. Це означає, що даний напій дійсно є цілющим. А його використання в їжу насправді може запобігти раку.

Запобігає хворобі Альцгеймера

Недавні дослідження показали, що вживання рисового відвару значно скорочує шанси розвитку хвороби Альцгеймера.

Робить шкіру чистою та здоровою

Якщо говорити про шкірі, то рисовий відвар може виступити в якості дешевого, але ефективного бальзаму. Його можна використовувати для тонізації і очищення шкіри, а також для освітлення пігментації, причиною появи якої є сонце або вікові зміни.

Ті, у кого вже є досвід застосування даного засобу, стверджують, що результати видно вже після першого застосування. Так, рисовий бальзам допомагає розгладжувати зморшки, зменшує пігментацію, звужує пори, і надає шкірі свіжий вигляд.

Крім того, він захищає шкіру від сонця. У своєму складі рисовий відвар містить високу концентрацію орізанолу, який відомий своєю здатністю до захисту від шкідливих ультрафіолетових променів.

Дивовижні властивості простого і доступного всім продукту не залишають байдужими, правда? Так і хочеться швидше побігти на кухню, поставити на плиту каструлю з рисом, щоб порадувати себе, свій організм і свою шкіру чарівним засобом. Головне пам’ятати, що ефект залежить від регулярності. Будьте здорові і красиві!

Джерело: HeadInsider