Щоб схуднути виключили з раціону всі жири. Що принесе таке рішення, пояснила дієтологиня.

Фахівчиня з правильного харчування, лікарка Мілена Дмитрієва розповіла, що буде з організмом, якщо повністю відмовитися від жирного. Вона попередила тих, що худнуть, що їх чекає.

Вага почне зростати. Мало того, ви почали стрімко втрачати самоповагу, тому що вашої рішучості не вистачає на боротьбу з почуттям голоду. Не дивно. Організм, позбавлений джерела енергії, прагне активно заповнити її швидкими вуглеводами. А швидкі вуглеводи відкладаються новими складками на нашому тілі.

Слабкість, апатія і швидка стомлюваність стануть вашими постійними супутниками. Причина все в тій же нестачі енергії.

Вашу забудькуватість і неуважність помічають оточуючі. І чим довше ви тримаєтеся без жирів, тим більш ледачим стає ваш мозок. Причина вже не тільки в нестачі енергії, але і в порушенні нормального метаболізму мозкової діяльності.

Порушення зору починаються через те, що дефіцит жирів призводить до сухості слизової оболонки очей. Все починається з свербіння і почервоніння, потім підвищується внутрішньоочний тиск і виникає небезпека глаукоми.

Як це не парадоксально звучить, але з відмовою від жирного, кількість холестерину у вашій крові підвищиться, а це може привести до серйозних проблем в роботі серцево-судинної системи.

– Про те, що у вас буде лущитися шкіра і випадати волосся, завдяки авітамінозу, вважаю, говорити вже не обов’язково, – пояснює лікарка Мілена Дмитрієва. – Кількість споживаних жирів на добу не повинна бути меншою за 30 грамів. Не приймайте необдуманих рішень! Завжди радьтеся з фахівцем.