Чи все влаштовує вас в своєму зовнішньому вигляді? Якщо ви вмієте правильно поєднувати кольори свого гардеробу і комбінувати одяг, вам подобається, як ви одягаєтеся, Ви знаєте, як правильно укладати волосся, щоб створити чарівний образ, то поради стиліста, мабуть, вам ні до чого. На жаль, досвід показує, що стиліст-іміджмейкер потрібен практично кожному з нас. А більше половини людей просто катастрофічно його потребують. Адже багато хто відчуває незручності в спілкуванні, відчувають невпевненість в собі, поводяться скуто під час ділових зустрічей або публічних заходів. Якщо хоча б в одному з пунктів Ви сумніваєтеся, то зустріч з професійним стилістом-іміджмейкером розвінчає ваші сумніви.

Чому завжди потрібно виглядати стильно і ефектно?

Як це не дивно, але наш зовнішній вигляд в прямому сенсі може творити чудеса. Всі ми відчуваємо себе впевненіше, якщо виглядаємо красиво і привабливо. Комусь ефектний образ допомагає досягти успіхів у справах і просунутися по кар’єрних сходах, іншим – справити враження на протилежну стать, а треті постійно спілкуються з різними людьми, тому для них надзвичайно важливо створити про себе позитивне враження.

І зовсім не обов’язково бігти в дорогі магазини і купувати брендові речі. Головне – виробити власний стиль, вміти комбінувати одяг, який б підійшов вам по фігурі і кольоротипу. Але імідж складається не тільки з правильно підібраного гардеробу. Це ще й взуття, аксесуари, зачіска і багато іншого. Зробити так, щоб все це виглядало гармонійно, — складне завдання, яке під силу професіоналу.

Для чого потрібен особистий стиліст?

Отже, ми зрозуміли, що виробити індивідуальний стиль, не завжди буває просто. Це практично ціла наука, де діють свої закони. Але якби можна було прочитати загальні рекомендації і легко втілити їх в життя! Тут все набагато тонше. Потрібен творчий підхід, потрібна уява, потрібні креативні ідеї.

Ось тут ми і стикаємося з необхідністю звернутися до фахівця в цій галузі.

стиліст-іміджмейкер

Стиліст-іміджмейкер дасть професійну консультацію і допоможе вам:

– визначити, які кольори вам підходять, а які ні;

– правильно комбінувати предмети гардероба;

– підкреслити достоїнства і приховати недоліки фігури в залежності від вашого типу;

– створити свій індивідуальний стиль;

– сформувати свій особистий гардероб.

– зробити повний розбір гардероба, скласти список речей, які необхідно купити.

Професійний стиліст-іміджмейкер та шоппер Віка Барва (Vika-Barva) допоможе вам знайти свій індивідуальний стиль, і розповість як за допомогою тільки одягу та аксесуарів можна змінити себе і ставлення людей до вас.

Якщо рекомендацій і порад вам буде не достатньо, то варто скористатися послугами шопера. Це повний шопінг-супровід, підбір одягу, практичні поради перед покупкою речей в магазині. Ваш особистий шопінг-консультант на практиці покаже, як вибирати одяг, дозволить заощадити час, навчить вас орієнтуватися у величезному різноманітті магазинів.

Пам’ятайте, добре виглядати – це ціле мистецтво, якому потрібно вчитися. Протягом усього життя кожен з нас осягає щось нове, відкриває себе з іншого боку. Робота зі стилістом-іміджмейкером допоможе вам полюбити себе і свій зовнішній вигляд. Шопінг зі стилістом – ваш ключ до успіху!

*На правах реклами