Поширені серед мільйонів людей звички можуть сприяти підвищенню рівня цукру на крові.

Звички, які ведуть високого цукру в крові, були названі в інтерв’ю закордонними медиками. Ось на що лікарі радить звертати увагу та ретельніше контролювати.

Вживання продуктів із доданим цукром. За словами лікарів, звичка щодня вживати їжу та напої з цукром сприяє більш значному викиду глюкози у кров. Підшлункова залоза виробляє у відповідь більше регулюючого цукор гормону інсуліну. З часом клітини звикають до цього, організм стає схильний до інсулінорезистентності. Як наслідок, рівень цукру у крові стає постійно підвищеним.

Пристрасть до рафінованих вуглеводів. Даний тип вуглеводів може забезпечити організму різкий приплив енергії – вони швидко засвоюються, сприяючи такому ж швидкому підйому глюкози в крові. Джерелом цих «швидких» вуглеводів у харчуванні людей часто стають вироби із білого пшеничного борошна – хліб, макарони, випічка. Звичка щодня їсти їх є ще одним поясненням високого цукру в крові.

Читайте також:  Американський педіатр перерахував продукти, які необхідні для розвитку дітей

Відсутність регулярного графіка харчування. Коли людина не має чіткого графіка харчування, вона буває схильна до пропусків прийому їжі. Такі перерви ведуть до зниження глюкози у крові, з яким пов’язані неблагополучні симптоми погіршення самопочуття. Щоб впоратися з гіпоглікемією, організм активізує механізми, що підвищують апетит і потяг до калорійної, солодкої та жирної їжі. Це сприяє різкому підйому цукру в крові, і такі «гойдалки» дуже негативно впливають на стан підшлункової залози.