Вирішити проблему раннього сім’явиверження можна різними способами , починаючи від ведення здорового способу життя закінчуючи хірургічною операцією .

Про проблему

Передчасна еякуляція (сім’явиверження) – це сексуальний розлад , при якому чоловік не здатний контролювати час настання сім’явиверження під час статевого акту. У середньому статевий акт у сексуально здорового чоловіка триває 7,5 хвилин. У разі , коли чоловік не здатний продовжувати статевий акт більше 2-х хвилин, можна говорити про проблему передчасного сім’явиверження. Згідно з медичною статистикою , приблизно 60 % чоловіків час від часу виявляють у себе ознаки передчасної еякуляції. Водночас багато фахівців вважають , що проблема передчасного сім’явиверження часто є соціо-культурним явищем і не пов’язана з тими чи іншими фізіологічними і / або психологічними порушеннями.

Види передчасного сім’явиверження

Залежно від причин виникнення швидкого сім’явипорскування , виділяють два основних види даного порушення :

  • Первинна рання еякуляція є вродженою і пов’язана з неправильною діяльністю нервових центрів в мозку , які регулюють процес сім’явипорскування. Варто відзначити , що вроджений вид даного порушення в медичній практиці зустрічається досить рідко. Також первинний розлад сім’явиверження може бути пов’язано з порушеннями внутрішньоутробного розвитку або родовими травмами.
  • Вторинне раннє сім’явивергання розвивається на тлі інших захворювань: травм , інфекцій , прийому деяких медикаментів. У даному випадку відновити порушення набагато легше , оскільки у чоловіка вже сформований нормальний еякуляторний рефлекс.
Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения
Лікування ранньої еякуляції

Здоровий спосіб життя

У деяких випадках при ранньому сім’явиверганні не потрібно ніякого спеціального лікування. Досить відмовитися від шкідливих звичок і почати вести здоровий спосіб життя ( фізичні навантаження , повноцінне харчування ) , як через деякий час проблема сама собою вирішується .

Також чоловікові можна порадити використовувати презерватив під час статевого акту з метою зменшення чутливості головки статевого члена.

Спеціальні техніки та тренування

Існують спеціальні методики , що дозволяють продовжити статевий акт. Одна з таких методик полягає в уловлюванні відчуття , при якому належна наступити еякуляція . Партнерам необхідно зупинитися , після чого продовжувати статевий акт.

Одним із способів продовжити час статевих зносин – це знизити чутливість головки . Для цього можна скористатися спеціальними силіконовими кільцями – ретракторами , які надягають на головку статевого члена , при цьому відтягуючи крайню плоть. При носінні такого кільця шкіра головки пеніса стає більш грубою і менш чутливою , що дозволяє чоловікові збільшити час до настання сім’явиверження .

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения

Вправа Кегеля – ще одна методика лікування ранньої еякуляції. Дана вправа зводиться до тренування лона – куприкового м’язу . Довільне керування цим м’язом дозволяє чоловікові контролювати час настання сім’явиверження .

Психотерапія

Як уже згадувалося , передчасне сім’явиверження часто є нав’язаною соціо-культурною проблемою , у вирішенні якої можуть допомогти психотерапевти. Сеанси психотерапії допомагають поліпшити психологічне ставлення до статевого акту , а також знизити рівень занепокоєння чоловіка , що пов’язано з невдачами в інтимному житті . Нерідко саме хвилювання і стає основною причиною ранньої еякуляції і нездатності продовжувати статеві зносини .

Медикаментозне лікування

Рішення проблеми ранньої еякуляції також можливо і за допомогою медикаментозних засобів , які уповільнюють швидкість настання статевого збудження і зменшують чутливість статевого члена. Наприклад , це можуть бути анестетики , які застосовуються у вигляді кремів , гелів або спреїв . Однак лікарі не рекомендують використовувати анестетики , оскільки часто вони діють і на партнерку.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения

Збільшити тривалість статевого акту можна і за допомогою антидепресантів. Відразу відзначимо , що даний метод лікування не має нічого спільного з лікуванням депресії. Антидепресанти в цілому справляють гнітючу дію на організм , що дозволяє відтягнути час настання еякуляції.

Хірургічне лікування

Для вирішення проблеми раннього сім’явиверження розроблена спеціальна мікрохірургічна операція , суть якої зводиться до денервації головки статевого члена. При такій операції також проводиться обрізання крайньої плоті. Через 2-3 місяці після такої операції настає повна анестезія статевого члена. Однак через 3-4 місяці чутливість пеніса частково повертається . За цей час у чоловіка вже формується новий еякуляторний рефлекс , що дозволяє йому більш тривалий час перебувати в статевих зносинах з партнеркою .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИДИ ЧОЛОВІЧОЇ ІМПОТЕНЦІЇ