Дуже часто набір зайвої ваги супроводжується віком. При цьому жінки можуть повніти , навіть якщо харчуються як раніше. Медики пояснили, які приховані і мало кому відомі причини можуть стояти за цим неприємним процесом .
 

Одним з факторів нез’ясовного , на перший погляд , набору кілограмів , є фірмикути – бактерії , що живуть у кишечнику. Їх чисельність збільшується в міру прожитих років і за умови , що людина їсть багато мучного та солодкого. Маючи потребу в цьому паливі , фірмікути виділяють у кров компоненти , які змушують хотіти ще більше солодощів і борошняних виробів. Чим більше таких бактерій – тим вище ризик розвитку ожиріння .
 
Уникнути цієї неприємності можна тільки шляхом суворого контролю над поїданням мучного та солодкого. Крім того , фахівці рекомендують регулярно вживати в їжу цибулю – порей , артишоки , топінамбур , часник і банани.

Читайте також:  Дієтолог розвінчала міфи про популярні продукти для схуднення

Інша прихована причина вікової повноти – скорочення кількості м’язів, які допомагають організму спалювати жир і виробляти енергію. Кількість м’язів скорочується не тільки природним шляхом з віком, а й через малорухомость. Тому після 40-ка стає особливо важливо, скільки ви рухаєтеся, і чи робите зарядку. Потрібно присідати і робити вправи з гантелями, радять експерти.

Вам відомо, що в багато продуктів харчування додається кукурудзяний сироп, особливістю якого є підвищений вміст фруктози? Під її впливом знижується чутливість клітин до «гормону ситості» лептину, через що змінюється механізм апетиту. Щоб не страждати від постійного голоду і обжерливості, краще зовсім виключити з раціону харчування продукти, що містять кукурудзяний сироп з фруктозою.

Читайте також:  Вживання яких продуктів викликає відчуття втоми, розповіла дієтологиня

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОЇ ВАГИ

ЧИ МОЖУТЬ ВАГИ ПОМИЛЯТИСЯ З ПРИВОДУ ЗАЙВОЇ ВАГИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News