Вчені нерідко роблять шокуючі заяви щодо користі червоного вина. Наприклад, цього разу вони повідомили про те, що даний вид алкоголю здатний захистити зуби і ясна. Детальніше про це відкриття розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій області проводили наукові фахівці з Мадрида. Раніше стало відомо, що в алкогольних напоях містяться кислоти, які можуть пошкодити зуби. Однак, згідно з новим дослідженням, у червоному вині також є антиоксиданти, які істотною мірою запобігають появі бактерій, що провокують утворення зубного нальоту, а також карієс і захворювання ясен.

Також ці бактерії можуть виявлятися в крові та провокувати ланцюгову реакцію, яка пов’язана з серцевими та онкологічними хворобами. Вчені вважають, що зроблене ними відкриття допоможе розробникам створити пасти, які будуть містити в своєму складі антиоксиданти з червоного вина.

До речі, також фахівці заявили, що антиоксиданти з червоного вина дуже ефективні при запобіганні прилипання бактерій до зубів і ясен з подальшим утворенням бляшок. Потрапляючи в порожнину рота, продукують молекули, які покращують стан зубів і ясен. Крім цього, поєднання антиоксидантів з пероральними пробіотиками більш благотворно впливають на здоров’я ротової порожнини.

Джерело: 7mednews