Перш ніж відправлятися до стоматолога , не зайвим буде перевірити стан серцевого м’яза. Вчені вважають , що процедури складніше установки маленької пломби в роті можуть виявитися чинником розвитку інфаркту та інсульту.
 
Зв’язок між складністю стоматологічного лікування та станом серця виявили співробітники Королівського коледжу Лондона. Це не означає , що зубних лікарів тепер слід уникати. Просто після прийому у дантиста слід дотримуватися особливого режиму і максимально дбайливо ставитися до серця , вважають дослідники.
 
На думку вчених , серце найбільш вразливе протягом місяця після візиту до стоматолога. У цей період медики радять уникати будь фізичного навантаження , хвилювань , зловживання спиртним. Дбайливе ставлення допоможе серцево -судинній системі швидше відновитися .
 
До складних і потенційно небезпечних для серця процедурам дослідники зарахували всі маніпуляції складніше установки маленької пломби. Особливо важкий ефект на серце надають хірургічні операції в роті. Ці процедури підвищують ризик інфаркту та інсульту , прийшли до висновку вчені .