ГоловнаНовини Здоров'яЛіки та продукти, які не можна вживати з алкоголем

Ліки та продукти, які не можна вживати з алкоголем

Вживаючи алкоголь потрібно пам’ятати, що з деякими продуктами і речовинами він не сумісний, так як це може привести до серозних проблем зі здоров’ям, аж до летального результату.

Ліки

Відомо, що алкоголь не рекомендується вживати з ліками. Однак серед них є і ті, з якими це робити дуже небезпечно. Наприклад, вживати алкоголь з жарознижувальними точно не варто. Це загрожує важким ураженням печінки.

Небезпечно вживати спиртне з антикоагулянтами, речовинами перешкоджають згортанню крові. До них відноситься дикумарин, фенілін і навіть всім відомий аспірин. Така суміш може викликати крововилив у внутрішні органи, а іноді це закінчується смертю.

Читайте також:  Що відбувається з органами людини після коронавірусу

Що стосується антибіотиків, то тут потрібно розуміти, що алкоголь практично повністю нейтралізує їх дію. Іншими словами, толку від антибіотиків не буде зовсім, якщо під час їх прийому ви вживаєте алкоголь.

Крім ліків існують не поєднувані з алкоголем продукти. Наприклад, фахівці категорично не рекомендує вживання енергетиків з будь-якими спиртовмісними напоями. Справа в тому, що ця суміш призводить до підвищеного артеріального тиску і до спазму судин головного мозку. Все це провокує інфаркти та інсульти.

Не рекомендують вживати алкоголь з десертами і будь-якими іншими продуктами містять цукор. Це пов’язано з тим, що цукру складають конкуренцію спиртному в черзі на переробку організмом, тому розщеплення алкоголю сповільнюється, а час його токсичного впливу на організм відповідно збільшується. Це може привести до серйозного отруєння.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News