ГоловнаНовини Здоров'яПогані звички в харчуванні, які заважають вам схуднути

Погані звички в харчуванні, які заважають вам схуднути

Втратити вагу непросто, але один з найбільш ефективних способів зробити це – фізичні вправи і правильне харчування. Однак це важко, якщо у вас є погані звички в харчуванні.

Вага

Їжа перед комп’ютером або телевізором

Коли ви їсте, коли займаєтеся чимось іншим, ви не приділяєте належної уваги тому, скільки ви їсте. Не їжте обід, поки ви працюєте за комп’ютером або дивіться телевізійні шоу.

“Безглузда їжа”

Неувага до їжі викликає переїдання. Насолоджуйтеся кожним шматочком. Є багато ароматних, поживних страв, які ви можете з’їсти, щоб допомогти вам уникнути переїдання і перекусів пізньої ночі.

Харчування у випадковий час

Дотримуйтесь регулярного розкладу основних прийомів їжі і перекусів. Це гарантує, що ви не будете випадково “перехоплювати шматочок”.

Читайте також:  Що станеться з організмом, якщо почати вживати вівсянку?

Занадто швидко

Якщо ви будете їсти занадто швидко можете переїдати. Ваш мозок і шлунок спілкуються один з одним: сигналізуючи про голод, щоб ви знали, що пора їсти, і сигналізуючи про ситість – пора зупинитися. Однак пройде не менше 20 хвилин після їжі, перш ніж мозок отримає сигнал про те, що шлунок повний. Якщо ви їсте занадто швидко, ви з’їсте занадто багато, перш ніж сигнал буде відправлений.

Химерні дієти

Химерні дієти позбавляють достатньої кількості їжі. Це може змусити вас переїдати, перекушувати нездоровою їжею. Замість того, щоб дотримуватися строгих дієт, дотримуйтесь принципів збалансованого харчування.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News