Ряд фахівців вважають, що активне щоденне вживання хліба – це фактор швидше несприятливий для здоров’я сучасних людей, ніж корисний.

Вчені заявили про те, що найцінніша частина при переробці зерна для випічки хліба міститься у висівках, – але вони, на жаль, зазвичай не входять до складу хлібної продукції. Найчастіше хліб готується з пшеничного борошна, практично повністю позбавленого всіх вітамінів і корисних мікроелементів в процесі виробництва.

Хліб з борошна вищого і першого сорту майже позбавлений якихось переваг для здоров’я людей, які не страждають від дистрофії. Він являє собою поєднання крохмалистих і білкових компонентів, що не корисно для організму, так як стає занадто важким навантаженням для підшлункової залози і заважає нормальному травленню.

Читайте також:  Здібності до мультизадачності залежать від віку

Крім того, у складі хліба присутні дріжджі, сода, сіль, цукор, інші добавки, а вживається хліб нерідко у нерозбірливих поєднаннях – все це однозначно применшує користь від його вживання, стверджують дослідники. На їхню думку, часте вживання продукту на рівні трьох-чотирьох разів в день може принести швидше шкоду, ніж користь.

«Ми звикли їсти багато хліба кожен день, але від цієї звички варто позбутися», – дали пораду лікарі.

Також вони порекомендували уникати частого вживання хлібних виробів у поєднанні з продуктами тваринного походження.

«Щоб переварити одержувані з їжею білки, необхідно багато вітамінів С і групи В. Хліб і інші білкові продукти слід вживати з овочами, зеленню, соками, що володіють багатим вітамінним складом», – розповіли експерти.

Читайте також:  Позіхання може бути ознакою захворювання