Імплантація зубів – це процедура відновлення втрачених зубів за допомогою встановлення в кістку щелепи спеціального штифта, який покликаний замінити собою корінь зуба. Найчастіше імплантат виготовляють з титану, тому що він має хороші показники міцності та добре приживається.

Є декілька найчастіших запитань, які задають пацієнти про імплантацію.

Питання перше – чи цілком безпечною є процедура?

Це питання цікавить всіх зі зрозумілих причин – усім хочеться знати про ризики. Але варто зазначити, що процедура імплантації досить добре розпланована і кожен її невеличкий етап передбачений у цьому плануванні. Наприклад, у клініці Istomatolog у Києві за посиланням https://implantaciya.istomatolog.ua/ розписано в деталях як проходитиме процес і зі скількох етапів він складатиметься. Звичайно, можуть бути зміни у зв’язку з індивідуальними особливостями, але в загальних рисах можна ознайомитись. Імплантація має дуже хороші показники успішності, тобто в 95 відсотках випадків все приживається і процедура проходить вдало.

Оскільки імплантат виготовляється з титану, на який практично ніколи немає алергії, то він ідеально вписується в щелепу. Можливо, це вас здивує, але імплантацію з титановими штифтами вже виконують більше півсотні років, тому можна з упевненістю сказати, що вони надійні та якісні.

Питання друге – чи існують протипоказання до проведення процедури?

До будь-якої, навіть найпростішої процедури є якісь протипоказання. Імплантація не стала винятком. Їх можна розділити на абсолютні та такі, що можуть бути усунуті. Першу групу складають такі, при яких імплантація заборонена і не може бути здійснена ні за яких умов. Це, наприклад, якщо у пацієнта було опромінення або хіміотерапія при онкологічних захворюваннях. Найчастіше після подібних процедур міцність кістки порушується і вона стає, кровообіг у ній низький, тому у імплантата мало шансів прижитися. Ще одним випадком, до якого потрібно ставитись обережно, є люди, у яких виявлено цукровий діабет. У стані загострення процедуру робити небажано.

Другу групу складають випадки, при яких імплантацію не можна здійснити в конкретний момент часу або для її здійснення потрібно виконати якісь умови. Якщо пацієнт лікується за допомогою біофосфонатів – препаратів проти розвитку остеопорозу або для профілактики виникнення метастазів, тоді теж потрібно індивідуально вирішувати питання імплантації.

Питання третє – як швидко можна встановити імплантат та які етапи процедури?

Найпоширенішим видом є двоетапна імплантація, яка проходить залежно від індивідуальних особливостей від декількох місяців до півроку. Спершу вам встановлюється в щелепу металевий штифт, найчастіше титановий. Потім він має прижитись і обрости тканинами, після чого можна починати встановлення коронки наверх. Після встановлення коронки больових відчуттів бути не має, а через декілька днів ви вже зможете їсти на встановлений імплантат.

*На правах реклами