Люди похилого віку дійсно є найдобрішими. Вони значно частіше молодих роблять речі, які йдуть на користь оточуючим.

Дослідження показало, що літні люди набагато частіше молодих допомагають оточуючим. Мова і про дотримання соціальної дистанції під час пандемії коронавірусу, щоб ніхто не заразився, і про внески в в різного роду благодійні товариства і фонди.

При цьому жінки бувають добрішими і щедрішими за чоловіків. Рівень достатку справляє негативний вплив на філантропію. Виявилося, що мають найбільший достаток передають на добрі справи менше в пропорційному відношенні, ніж інші.

Також існує великий поділ в різновидах благодійних цілей, на які віддають гроші люди різних вікових груп. Молодь частіше виділяє кошти Міжнародним благодійним товариствам, а ось люди старшого покоління воліють жертвувати всередині своєї країни.

Дане дослідження проводилося вченими з Університету Бірмінгема. Експерти проаналізували інформацію глобального опитування 40 576 осіб у віці від 18 до 99 років з 67 країн.

Це опитування проводилося з квітня по травень 2020 року. Його автори хотіли з’ясувати, чи можна за віком передбачити готовність людини дотримуватися соціальної дистанції під час пандемії COVID-19, так само як і його бажання жертвувати гроші на якісь гіпотетичні добрі цілі.

Виявилося, що вік є хорошим предиктором (інструментом прогнозу) доброї поведінки з питань. Чим старше люди були, тим частіше вони дотримувалися дистанції і частіше висловлювали готовність віддавати гроші на благодійність, пише The Daily Mail.