Нерідко доглядаючи за шкірою обличчя, жінки роблять значні помилки, після чого дивуються – чому шкіра лущиться, має нерівний тон, покривається сипом, на ній з’являються плями, передчасні зморшки, тобто вона стає якою завгодно, але тільки не здоровою. А адже сяючий вигляд шкіри багато в чому залежить саме від правильного догляду. Ми проаналізували основні помилки дівчат у догляді за шкірою обличчя, щоб ви могли уникнути пов’язаних з ними косметологічних проблем чи розв’язати вже існуючі.

Основні помилки при догляді за шкірою: ворога треба знати в обличчя

Багато жінок вважають, що для ефективного догляду за обличчям регулярне використання спеціальних кремів і нанесення масок – більш ніж достатні заходи. У той же час пані абсолютно не замислюються про те, що, часом, здійснюють абсолютно неприпустимі промахи, результатом яких стає нездоровий вигляд шкіри. Основні помилки, які не варто допускати ні в якому разі, адже догляд за шкірою особи не терпить недбалості.

Читайте також:  100-річна жінка розкрила свій головний принцип життя
Використання туалетного мила

Збираючись змивати макіяж, пам’ятайте про те, що застосовувати для цієї мети звичайне туалетне мило неприйнятно, оскільки воно робить шкіру сухою і через нього може з’явитися подразнення.

Оптимальний варіант при видаленні макіяжу – використання спеціально призначених для цього пінок, тоніків, молочка, а також мицеллярной води.

Будьте впевнені, якщо ви будете правильно очищати шкіру, вона буде вам дуже вдячна.

Неякісне очищення шкіри перед нанесенням маски

Процеси регенерації та харчування за допомогою масок повинно передувати якісне очищення шкіри обличчя від залишків косметики. Якщо нею знехтувати, то маска не принесе очікуваного ефекту: вона, скоріше, більше нашкодить, ніж принесе користі.

Занадто інтенсивний нічний догляд за шкірою обличчя

Безумовно, шкіра має потребу в безперервному харчуванні: і протягом дня – поки ми пильнуємо, і вночі.

Наносячи крем перед відходом до сну, ви повинні навчитися робити це правильно. Адже, надмірна кількість засобу для догляду створить плівку на обличчі, яка не дає шкірі можливість дихати.

Читайте також:  Вчені з'ясували, які продукти допомагають покращити сон та знизити рівень стресу

Так ви власноруч влаштуєте своїй шкірі парниковий ефект і, як наслідок, ранок наступного дня ви можете зустріти з набряклим обличчям.

Зловживання скрабом і пілінгами – неправильний догляд за шкірою обличчя

Шкіру необхідно ретельно очищати хоча б раз на тиждень. У тому випадку, якщо шкіра у вас жирна, застосовувати скраб потрібно частіше. Але це аж ніяк не означає, що користуватися ним слід щодня. Така крайня міра порушує баланс шкіри (сальні залози починають працювати інтенсивніше, а це лише посилює наявність проблем у власниць жирної та комбінованої шкіри: з’являються висипання, почервоніння), травмуються її клітини, в прискореному режимі проходить процес зроговіння. Шкіра стає більш грубою, тьмяною, інтенсивніше лущиться.

Наносити тональну основу або пудру слідом за кремом

В такому випадку крем просто не встигне вбратися, а тому пудра або основа під макіяж ляже нерівно, відповідно, псується колір обличчя, а сам макіяж незабаром «попливе». Тому, завдавши денний крем, почекайте кілька хвилин, до повного вбирання б’юті-продукту, і лише тоді наносіть інші косметичні засоби.

Читайте також:  Доступні банани допомагають зміцнити нервову систему
Ігнорування тоніків

Не всі жінки переконані, що тоніком слід користуватися неодмінно. І вони повністю помиляються на цей рахунок. Який ще б’юті-продукт якісно зніме макіяж, звузить пори, заспокоїть шкіру і ідеально підготує її до подальших етапів з догляду, зокрема, вбирання крему? Тому варто врахувати, що нехтування тонізуючими засобами знижує ефект подальшого догляду за шкірою приблизно на 30%.

Як виявляється, не завжди правила, яких жінки дотримуються у догляді за шкірою обличчя, чинять на неї позитивний вплив. Намагайтеся враховувати наведені вище основні помилки і залишайтеся прекрасними.