Особливості роботи інтернет-магазину

Магазин стоматологічних матеріалів та обладнання «МедДент» співпрацює з українськими медичними центрами, стоматологічними клініками та кабінетами. Головна мета – забезпечення якісною продукцією для виконання широкого спектру стоматологічних процедур. Завдяки цьому гарантуються ефективна діагностика, терапія захворювань зубів та ясен, протезування, хірургічні маніпуляції.

Запорукою якісного сервісу стає співробітництво лише з перевіреними українськими та іноземними виробниками стоматологічної продукції. Налагоджені прямі контакти з брендами для організації поставок, не залучаються жодні посередники. Це дозволяє реалізовувати товари за ціною, максимально наближеною до ринкових показників.

Асортимент продукції, що реалізується

Стоматологічний ринок не стоїть на місці, тому кожен день з’являються нові моделі обладнання та інноваційні матеріали. Щоб підтримувати високу якість сервісу та залучати нових пацієнтів, стоматологічним центрам потрібно закуповувати продукцію у наступних категоріях:

  • стоматологічне обладнання для діагностики та терапії – стоматологічні установки, сканери, компресори, мікромотори тощо;
  • техніка для проведення хірургічних втручань – імпланти, наркозно-дихальні апарати, хірургічні відсмоктувачі, наконечники та інше;
  • розхідні матеріали – стоматологічні гіпси та керамічні маси, реставраційні та композитні системи;
  • запчастини до компресорів, вакуумних помп, установок, ламп та іншого обладнання.

Важливо не просто закуповувати потрібну техніку, а й підтримувати її у належному стані. Навіть найсучасніші моделі потребують технічного обслуговування. З плином часу стає нормальним явищем, коли певні запчастини вичерпують свій ресурс та потребують заміни. Але зусиллями майстрів можна виконати ремонтні роботи швидко та з мінімальними матеріальними витратами.

Переваги співпраці з «МедДент»

Окрім солідного асортименту продукції у різних категоріях та величезного досвіду, робота з  інтернет-магазином стоматологічного обладнання «МедДент» забезпечує наступні плюси:

  1. гарантія оригінальності продукції;
  2. швидкі відправлення Україною через «Нову Пошту»;
  3. можливість перевірити товари у відділенні, і тільки після цього внести оплату;
  4. розрахунки будь-якими варіантами – з банківської картки, рахунку або готівкою;
  5. консультаційна допомога кваліфікованого менеджера, якщо виникають складнощі з вибором.

У каталозі продукція грамотно структурована за категоріями для швидкого пошуку потрібного варіанту. Для кожної позиції доступний детальний опис з технічними характеристиками та фотографіями.

Джерело: сайт meddent.com.ua.