Асоціація з раком шлунка була заснована на метааналізі 14 досліджень.

Добре відомо, що ракові новоутворення пов’язані з невірними рішеннями щодо життя. Про шкоду куріння, наприклад, навряд чи треба згадувати. Що може стати несподіванкою для багатьох, то це посилання на мариновані овочі.

Дієти з високим вмістом солоних консервованих продуктів, таких як мариновані овочі, пов’язані з підвищеним ризиком раку шлунка. Тілу дійсно потрібно кілька натрію, але в більшості випадків ми отримуємо всі наші потреби в натрії з продуктів харчування природним чином. Немає необхідності додавати сіль у їжу. Було б непогано перейти на дієту з низьким вмістом солі і натомість спробувати приправляти їжу травами та спеціями.

Читайте також:  Ранні ознаки того, що ви недостатньо п'єте - "не слід ігнорувати"

Широко відомо, що споживання овочів сприяє зниженню ризику розвитку раку шлунка.

Тим не менш, рівень захворюваності на рак шлунка залишається високим як серед японців, так і серед корейців, навіть незважаючи на те, що вони споживають велику кількість овочів. Вчені досліджували цю невідповідність, щоб спробувати зрозуміти, що відбувається. Японці і корейці переважно споживають перероблені овочі, такі як варені, солоні або мариновані, а не свіжі овочі.

Щоб визначити, чи впливає споживання свіжих та маринованих овочів на ризик розвитку раку шлунка у японців та корейців по-різному, дослідники провели метааналіз опублікованих епідеміологічних звітів.

Дослідники зауважили, що високе споживання свіжих овочів значно знижує ризик розвитку раку шлунка. Але високе споживання маринованих овочів було пов’язане з підвищеним ризиком раку шлунка.

Читайте також:  Косметолог попередила про небезпеку улюбленої багатьма звички