За словами лікаря-терапевта Олексія Хухрєва, виникнення почуття спраги є одним із головних показників підвищеної густоти крові.

Терапевт розповів, що кров може ставати густою через надмірне споживання солі або порушень, що сприяють значній втраті вологи (такими, наприклад, можуть бути сильна діарея або пітливість, блювання).

«Згущення крові – це втрата об’єму її рідкої частини. Воно негативно впливає на роботу всього організму», – заявив медик.

Хухрев зазначив, що кров, що стала густою, не дозволяє здійснюватися нормальної циркуляції крові і повноцінному кровообігу всіх органів і тканин. У цьому випадку виникає їхнє кисневе голодування і відбувається накопичення продуктів розпаду, що може надавати на організм токсичну дію.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

Лікар пояснив, як дізнатися про небезпечне для організму згущення крові. Зрозуміти, що виникли проблеми, можна за почуттям спраги, попередив лікар.

«Головний симптом згущення крові – відчуття спраги. Коли людина вип’є води, кров розбавиться і згущення пройде», – сказав він.