Турбота про здоров’я складається із багатьох напрямів. Фізична активність, збалансоване харчування, регулярні огляди в лікаря — лише частина можливостей. Фахівці вважають, що усім людям необхідно проходити хоча б 1 раз на 6 місяців курс масажу. Користь цієї процедури загальновідома і доведена давно.

Не маєте можливості регулярно користуватися послугами масажиста? Виробники пропонують широкий спектр спеціальних апаратів. Придбайте на сайті https://my-komfort.net.ua/ масажери для ніг. Лікарі впевнені, що такі апарати варто використовувати всім дорослим людям, що не мають протипоказань.

Кому знадобляться масажери для ніг

На ступнях зосереджені біологічно активні точки, пов’язані з внутрішніми органами. Їх стимулювання відбувається при ходьбі. Але сучасні люди рухаються недостатньо. Тому, слід використовувати додаткові можливості стимулювати точки на стопах в якості профілактики захворювань всього організму.

Є категорії людей, яким особливо важливо використовувати масажери для ніг. Лікарі вказують на такі покази:

  • малорухливий спосіб життя;
  • робота, пов’язана з тривалим перебуванням в стоячому положенні;
  • високі фізичні навантаження (інтенсивні та силові тренування);
  • біль, набряки, травми, захворювання суставів ніг;
  • патології серцево судинної системи;
  • надмірна вага та багато інших.

Перед використанням массажера слід проконсультуватися з лікарями. Ця процедура має протипоказання. Важливо підібрати правильний апарат. Рекомендації фахівця допоможуть уникнути погіршення стану здоров’я і отримати максимальну користь.

Як вибрати масажер для ніг

Всі апарати поділяються на 2 види: механічні та електричні. Перша група — прості пристрої з прилаштованими на вісь роликами та валиками. До механічних відносяться м’ячики для перекатування стопами, спеціальні килимки та інші.

Електричні масажери значно складніші і поділяються на кілька додаткових видів:

  • компресійні. Їх дія базується на зміні тиску і м’якій дії на тканини ніг;
  • гідраційні. Це ванночки для гідромасажу з додатковими функціями;
  • роликові. Такий вид стимуляції забезпечує глибоку дію. В цій групі є моделі з різними наборами функцій та інтенсивності масажу;
  • вібраційні. Варто вибрати моделі з різними режимами. Ефективність базується на зміні швидкості та амплітуді вібрацій.

На ринку є комбіновані масажери. Вони дозволяють використовувати кілька видів стимулювання ніг.

Фахівці радять вибирати апарат з урахуванням індивідуальних потреб. Але є загальний критерій — надавайте перевагу масажерам надійних виробників. Переконайтесь, що апарат протестований лікарями і має сертифікати. Не варто експериментувати зі здоров’ям.

*На правах реклами