Авокадо неодноразово оголошувався вченими одним з найефективніших продуктів для підтримки стрункості. Фахівці з Університету Лома Лінда в США провели дослідження, щоб перевірити, наскільки об’єктивні подібні твердження. Добровольцям, яких запросили для участі в експерименті, учені запропонували їсти різні сніданки – як з авокадо, так і без.
 

Наголошується, що всі учасники випробування мали надлишкову вагу. Цих людей фахівці визначили в три групи. У першій добровольців годували сніданками без авокадо, у другій подавалися страви з авокадо, а в третьому на сніданок готувалися ті ж страви, що і в другій, але при цьому супроводжувалися ще й додатковою порцією авокадо.
 
У ході експерименту у його учасників постійно фіксувалися показники глюкози та інсуліну. Також, у зв’язку з цими факторами, вчені стежили за проявами апетиту. Підсумки наукових спостережень виявилися наступними. Добровольці, до сніданків яких була додана половина свіжого авокадо, демонстрували явне зниження апетиту. Зокрема, їх бажання з’їсти що-небудь протягом наступних трьох годин після прийому їжі було слабкіше на 40% порівняно з тими, хто отримував сніданки без авокадо. Протягом п’яти годин різниця також зберігалася, хоча і була трохи менш вираженою – 28%. У другій половині дня після сніданку з авокадо добровольці також відчували себе більш ситими на 26% у зіставленні з учасниками, які не вживали авокадо.
 
На думку фахівців, авокадо вкрай позитивно впливає на здатність людського організму контролювати рівень цукру в крові – саме тому люди, які їдять авокадо, не відчувають нападів голоду і «звірячого» апетиту, що змушують їх багато є.

«Незважаючи на те, що додавання авокадо збільшувало кількість калорій і вуглеводів в раціоні учасників, рівень цукру в їх крові не підвищувався, чого не можна було сказати про тих, хто їв порцію без авокадо», – повідомили автори дослідження.

Таким чином, відзначають дослідники, авокадо дійсно можна вважати «супер-продуктом» в справі контролю над харчуванням та захисту від набору зайвих кілограмів. Відзначимо, що більш раннє дослідження, показало: люди, які регулярно їдять авокадо, в порівнянні з тими, хто авокадо не їсть, важать в середньому на 3,4 кілограми менше, а їх талії на 4 сантиметри тонші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У ЧОМУ СЕКРЕТ АВОКАДО?

ТОП-6 КОРИСНИХ ПЕРЕКУСІВ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ХУДНУТИ

МЕДИКИ ПОВІДОМИЛИ, ЯК ВЖИВАТИ ЖИРНІ ПРОДУКТИ З МЕТОЮ СХУДНЕННЯ